Матеріали для виготовлення поліграфічної продукції

КОМПАНІЯ «РЕКЛАМА Прінт» – ВАШ ПОМІЧНИК В ВИГОТОВЛЕННІ СУЧАСНИХ POS МАТЕРІАЛІВ В КИЄВІ ТА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

Компанія «Реклама – Прінт» – ваш помічник у виготовленні сучасних POS матеріалів у Києві, та по всій Україні. Ось вже 15 років ми займаємось виробництвом рекламних матеріалів. Один з секретів високої якості нашої продукції – використання широкого арсеналу перевірених поліграфічних матеріалів. Сировина що використовується неодноразово перевіряється на безпечність та довговічність, а також на придатність до друку та післядрукарської обробки. Ми маємо все, від самоклеючої плівки до пластиків, щоб ваша реклама була ще більш помітною та ефективною. Ми знаємо з чого робити рекламні матеріали які дійсно працюють.

У нас можливо замовити POS матеріали та інші види поліграфічної продукції з наступних видів сировини:


Пластики –  полімерні поліграфічні матеріали будь яких кольорів, включаючи прозорі, ембосовані, стільникові та спінені. Призначені для виробництва найбільш довговічних POS матеріалів та рекламних матеріалів іншого призначення. У нас можна замовити продукцію на пластиках товщиною від 0,1 до 50 мм. Це можуть бути литий ПВХ, поліпропілен, полістирол, спінений ПВХ, акрил, ПЕТ, стільниковий поліпропілен та інші. Зображення наносять за допомогою офсетного УФ друку, широкоформатного УФ друку, екосольвентного друку.


Плівка самоклеюча – полімерний матеріал, що має клейку основу, та призначено для виробництва зовнішніх рекламних конструкцій, POS матеріалів та продукції різноманітного призначення. Ці поліграфічні матеріали адаптовано для різних видів друку. У нас можна замовити продукцію на білій, прозорій, кольоровій, металізованій та спеціальній плівці. Відмінно клеїться на будь яку поверхню, а при необхідності легко знімається. Добре обробляється та має відносно невисоку вартість. Один з найбільш популярних на сьогодні матеріалів для реклами. Зображення наноситься за допомогою офсетного УФ друку, широкоформатного УФ друку, екосольвентного друку.


Композитні матеріали – багатошаровий матеріал із алюмінію з пластиковим наповнювачем. Міцний та довговічний композит підходить для створення надійних POS конструкцій навіть складної геометричної форми. Зображення наноситься за допомогою широкоформатного УФ друку.


Картони, у тому числі дизайнерські та пивні – доступні за ціною, але зовнішньо привабливі матеріали для створення будь якої поліграфічної та рекламної продукції. Адаптовані для друку та створення конструкцій будь-яких форм. Зображення наноситься офсетним УФ або широкоформатним УФ друком.


Синтетичний папір – довговічний матеріал, що поєднав у собі якості паперу та пластику. Призначений для будь якого друку. Дуже стійкий до зовнішніх впливів, тому його можна замовити рекламних та інформаційних матеріалів, які призначені для місць з високою вологістю. Дуже міцний на розрив та не боїться впливу води.


Металізовані матеріали – різноманітні поліграфічні матеріали (картон, папір, плівка, пластик) з шаром алюмінію. Завдячуючи візуальній привабливості та оригінальному зовнішньому вигляду широко застосовуються для виготовлення поліграфічної продукції. POS матеріали з цієї сировини без сумніву привернуть увагу покупця. Зображення наноситься офсетним УФ друком, або широкоформатним УФ друком.


Банерна тканина – являє собою полотно з ПВХ, експлуатаційні якості якого покращено за рахунок армування ниткою з поліестеру. Цей матеріал спеціально призначений для широкоформатного друку і зазвичай використовується у зовнішній рекламі. Банерні тканини використовуються для виготовлення різноманітних об’яв та рекламних повідомлень, для оформлення рекламних вивісок, банерів, вказівників та іншої рекламної продукції.


Дерево  – важко назвати класичним поліграфічним матеріалом, але тим не менш, ми успішно друкуємо на сировині яка вироблена з деревини. Це корковий лист, калібрована фанера, поліроване дерево, МДФ, ДСП. За допомогою широкоформатного УФ друку ми виготовляємо такі рекламні матеріали як костери, елементи оформлення інтер’єру – фото-картини, ялинкові іграшки, меблеві фасади тощо.

Сучасні поліграфічні матеріали для ефективної реклами


Та знову пластики. Без сумніву пластики є найбільш часто використовувані нами поліграфічні матеріали. Це зумовлено як нашою основною спеціалізацією, так і тим, що POS матеріали що виготовлені з пластиків мають низку безумовних переваг (довговічність, вологостійкість), а часто їх просто не можливо нічим замінити. Наприклад, якщо потрібен прозорий або напівпрозорий рекламний матеріал, такий як підцінник. Або коли необхідно виготовити продукцію за допомогою вакуум формування.

Для виготовлення популярних сьогодні стріп-стрічок найбільш підходить поліпропілен. Цей поліграфічний матеріал найбільш пластичний та гнучкий. Він екологічний та відносно не дорогий. Для виготовлення такого POS матеріалу як шелфтокер ми зазвичай рекомендуємо ПВХ або більш бюджетний полістирол. Стопери мають більш широкий діапазон можливих поліграфічних матеріалів. Це і литий ПВХ або полістирол, а також спінений ПВХ. Для формованих треїв підійде виключно полістирол. На щастя є вибір кольорів та товщин для цього матеріалу.


Самоклеюча плівка. Сьогодні важко уявити собі ринок рекламних матеріалів без самоклеючих плівок. І це не дивно. Самоклеючі плівки відносно недорогі, легко обробляються, адаптовані для друку різними способами та широко представлені на ринку. Все це робить цей поліграфічний матеріал дуже популярним для виробництва POS матеріалів та іншої поліграфічної продукції. На відміну від більш дешевого самоклеючого паперу, плівки – водостійкі, що робить їх незамінними для зовнішнього використання. Для різних завдань та термінів використання є як стандартні серії білих та прозорих плівок, так і серії зі слабким клейовим шаром та серії з посиленим клейовим шаром. Є також спеціальні серії, такі, наприклад, як перфоплівка (для обклеювання вікон) та автомобільна плівка (для довготермінової обклейки авто).

Для захисту фарбового шару зазвичай використовується гаряча або холодна ламінація, а при офсетному друці часто використовується більш демократичне за ціною УФ лакування. Як і у випадку з пластиками, плівки неможливо замінити, якщо потрібна прозорість матеріалу. Самоклеючі плівки використовують також для брендування (прикатування до інших матеріалів) низки видів POS матеріалів: стріп-стрічок, пластикових треїв та інших.

Безпечні та якісні матеріали.

Обираючи поліграфічні витратні матеріали ми у першу чергу користуємось наступними критеріями: репутація постачальника, якість та доступність матеріалу та співвідношення ціна-якість. Враховуючи тенденцію до максимальної екологічності POS матеріалів, ми віддаємо перевагу роками перевіреним постачальникам, які використовують у виробництві сертифіковану сировину відомих виробників. Так для виготовлення наліпок, ми використовуємо самоклеючі плівки таких торгових марок: Oracal, Orajet, Ritrama, Poli-Print.

Якщо необхідно зробити пластикові шелфтокери, то це може бути ПВХ торгових марок Pentaprint або Polyprint, а також більш бюджетний полістирол марки Polycasa. Різноманітні варіанти стоперів можна замовити як на перелічених вище литих ПВХ та полістиролі, так і на спіненому ПВХ марок Ongroform\Plafoam, Palight Print. При виробництві стріп-стрічок, цінників, сетів ідеально підійдуть поліпропілени торгових марок Priplak та Eplak. Замовляючи виробництво POS та інших рекламних матеріалів у нас, ви гарантовано отримаєте продукцію високої якості, яку виготовлено з перевірених та безпечних матеріалів.

ЗАМОВТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ І НАШ МЕНЕДЖЕР ЗВ'ЯЖЕТЬСЯ З ВАМИ НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ