Шелфтокери

Пластикові шелфтокери. Рекламний матеріал для місць продажу, що вже став класичним. Довговічні, стійкі до агресивних середовищ і механічних впливів. Шелфтокери можуть виготовлятися як за допомогою офсетного друку, так і широкоформатного друку в залежності від накладу, розміру виробу та товщини матеріалу. Можливі післядрукарські роботи: ламінація, лакування, вакуумформовка, згинання, висікання або фрезеривуння, приклеювання скотчу та додаткових деталей.

Також можемо запропонувати більш дешеві, але менш довговічні варіанти шелфтокерів з картону.

Цей POS матеріал кріпіться до полиці та «розповідає» споживачу про продукт, інформує про ціну, привертає увагу та виділяє Ваш товар. Звідси і назва рекламного носія: англійське слово «shelf-talker» перекладається як «полиця що розмовляє».

Шелфтокери можна віднести до найбільш розповсюджених, та тих POS матеріалів які добре себе зарекомендували. А пластикові шелфтокери, без сумніву, є елітою серед шелфтокерів.

Так, вони коштують дорожче. Але ви отримуєте довговічні, водостійкі та стійкі до механічних впливів POS матеріали. До того ж при виробництві пластикових шелфтокерів можливий набір додаткових опцій, таких як вакуумформовка, підсвічування, приклейка прозорого цінникотримача та інше. Це без сумніву позитивно відрізнить ваш товар серед низки продуктів конкурентів які позначено картонними шелфтокерами, що зазнали деформації та втратили зовнішній вигляд.

Шелфтокери активно використовуються у будь яких торгівельних приміщеннях, а також на виставках продукції, презентаціях та різноманітних ярмарках. Адже виготовлення реклами на шелфтокерах не є дуже витратною. А ефект, що досягається їх використанням не тільки сприяє рекламі товару та підвищенню попиту на продукцію, але й значно підвищує презентабельність торгового приміщення.

Серед інших функцій шелфтокерів – інформування покупця про вартість товару (для цього можна використовувати цінникотримач з прозорого пластику, яких кріпиться на передню частину шелфтокеру, куди вставляють змінні паперові смужки з актуальною ціновою інформацією), формування додаткового мотивування до покупки та підвищення інтересу до товару на місці продажу.

Щоб виконувати усі ці функції у повному обсязі , шелфтокер повинен бути виготовлено на високому професійному рівні. Завдання шелфтокеру – миттєво захоплювати увагу покупця, що проходить повз та стисло знайомити з перевагами Вашої пропозиції.

Шелфтокери мають різноманітну форму, та можуть бути реалізовані у вигляді трикутника, смужки, Г та Т-образної конструкції. Все залежить від фантазії дизайнера. Для надійного кріплення шелфтокерів до поверхні використовують, зазвичай, двосторонній скотч (пласкій, спінений або силіконовий). Як вже зазначалось, найбільш якісні та практичні шелфтокери, ми виробляємо із різноманітних пластиків. Якщо за дизайном потрібне згинання пластику, то це, зазвичай, ПВХ або полістирол.

Якщо шелфтокер у вигляді смужки, то окрім зазначених пластиків можливі варіанти використання поліпропілену або щільного синтетичного паперу. Для виготовлення шелфтокерів також можуть використовуватись металізовані матеріали (металізований картон або металізовані пластики).

Враховуючи, що наша друкарня застосовую як офсетний УФ друк, так і широкоформатний УФ друк, ми маємо змогу виготовляти пластикові шелфтокери у будь якій кількості. Від одного екземпляру. Це також дозволяє виготовляти шелфтокери на матеріалах, що за товщиною не можуть бути використані при офсетному друці (більше 0,8 мм) та шелфтокери великих розмірів. А наявність післядрукарського обладнання дозволяє виготовляти подібні шелфтокери під ключ.

Спеціалізована друкарня «Реклама – Прінт» займається виготовленням шелфтокерів (та інші POS матеріали) з 2003 року. Замовив пластикові шелфтокери саме у нас, Ви гарантовано отримаєте продукт найвищої якості за самою демократичною ціною на ринку.

ЗАМОВТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ І НАШ МЕНЕДЖЕР ЗВ'ЯЖЕТЬСЯ З ВАМИ НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ

Заказать звонок