Друк банерів

Банери належать до одних з найбільш бюджетних але ефективних рекламних носіїв. Наші технічні можливості дозволяють виготовляти банери завширшки 3200 мм. Найновіше високопродуктивне обладнання передбачає найвищу якість виготовлення банерів за дуже демократичною ціною.

Основні різновиди банерної тканини

Банерна тканина призначена для одностороннього друку (зазвичай це екосольвентний друк). Використовується для виготовлення різноманітних рекламних стендів, рекламних розтяжок. Для експлуатації в приміщеннях використовують бюджетний ламінований банер. Преміальний литий банер, що має більш довгий термін служби та високу стійкість до коливань температури, ідеально підійде для довготривалої експлуатації у вуличних умовах. Банерна сітка Mesh добре підходить для оформлення фасадів та декорування будівельних майданчиків, тому що добре гасить вітрові навантаження, у декілька разів легше банеру та пропускає до 70% світла. Добре маскує нюанси будівельного процесу, чим покращує зовнішній вигляд будівництва. Для двостороннього друку призначено абсолютно не прозорий литий банер Blockout. Він має в середині прошарок що блокує світло. Це дозволяє наносити зображення з двох сторін. Дуже довговічний та стійкий до погодних впливів. Застосовується у вигляді двосторонніх банерів та плакатів, розтяжок, прапорців.

Друк банерів

Друкують банери за допомогою різних видів широкоформатного друку. Зазвичай це екосольвент або УФ друк. Екосольвентний друк банерів моє ряд переваг у порівнянні з традиційним сольвентом. Фарби менш агресивні та практично не мають запаху, що робить саме цю технологію найбільш прийнятною для друку банерів та іншої продукції, яку планують використовувати у приміщенні. Добре підходить екосольвентний друк і для зовнішнього використання. Зображення залишаються насиченими та не вигорають до трьох років. Фарби стійкі до вологи та безпечні для навколишнього середовища та для здоров’я людей. Дещо дорожчий, та не так часто використовуваний для виготовлення банерів є широкоформатний УФ друк, що має свої переваги та недоліки. Вартість УФ друку дещо дорожче, але фарби більш стійкі до вигорання. У той же час УФ фарби мають більш стійкий запах.

У ціну виготовлення банеру, зазвичай, входить вартість друку та відповідної банерної тканини. Інші процеси та матеріали прораховуються окремо.

Замовити рекламний банер дуже просто. Достатньо відправити заявку по електронній пошті з посиланням на макет, отримати вартість, здійснити платіж та отримати своє замовлення в обумовлений термін. Виготовляємо банери та іншу рекламну продукцію у Києві.

ЗАМОВТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ І НАШ МЕНЕДЖЕР ЗВ'ЯЖЕТЬСЯ З ВАМИ НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ

Заказать звонок