Цінники та підцінники

 

Для позначення акційних товарів або товарів з особливими якостями («без глютену», «без кофеїну», «власна випічка», «ексклюзив» тощо), або для того щоб просто виділити саме ваші товари, найбільш ефективними та в той самий час бюджетними є такі POS матеріали як цінники та підцінники, які іноді називають міністоперами. Для виготовлення цих рекламних матеріалів зазвичай використовують як недорогі картон та папір, так і більш дорогі матеріали – пластики.

Картонні та паперові цінники недорогі у виробництві, але мають короткий термін використання та не можуть бути використані за певних умов (волога, механічні впливи).

Пластикові цінники та підцінники можуть бути як білими, так і прозорими або напівпрозорими. Ці POS матеріали виготовляються з різних видів пластику. Підійдуть ПВХ, поліпропілен, ПЕТ, акрил, а також синтетичний папір. Вибір матеріалу залежить від багатьох факторів. Наприклад, якщо потрібен термобіг, то варто розглядати пластики, які тримають форму, такі як ПВХ.

Основна відмінність від бюджетних картонних та паперових цінників та підцінників від професійно виготовлених пластикових POS матеріалів це те, що останні набагато довговічніші, та працюють в умовах високої вологості та постійних механічних впливів. Завдячуючи цьому вони дозволяють більш раціонально витрачати рекламні бюджети, навіть враховуючи їх більшу вартість, яка себе у підсумку цілком виправдовує. А у випадках, коли потрібна прозорість або напівпрозорість POS матеріалу, альтернативи пластику просто не існує.

Можливості нашого виробництва дають змогу виготовляти  цінники та підцінники фактично у будь якій кількості і будь якого розміру та матеріалу. Якщо потрібен невеликий наклад POS матеріалів або вони повинні бути виготовлені з матеріалу товщиною більше 0,7 мм, то ми використовуємо широкоформатний УФ друк. Якщо мова йде про більші наклади на матеріалах товщиною до 0,7 мм (380-400 г/м2), то оптимальним буде офсетний УФ друк.

Фінішна обробка цінників та підцінників передбачає наступні процеси: лакування, ламінація, висікання, фрезерування, порізка, згинання пластику, бігування картону.

Замовивши цінники або підцінники у спеціалізованого виробника, ви отримаєте POS матеріали високої якості, які будуть виготовлені у обумовлений термін з перевіреної та безпечної сировини, яка найбільш вдало підходить до певних умов експлуатації.

Call Now Button