Стрип-стрічка

Стрип – стрічка (стрип-холдер, страйк-стрічка, страйк-холдер, стрічка паразит, бренд-стрічка) – один з видів POS – матеріалів, призначений для розміщення легкої та негабаритної продукції (снеки, солодощі, кава, предмети особистої гігієни, тощо) у прикасових зонах або торгівельних залах. Вони є одним з найбільш ефективних POS – матеріалів, тому що займають мало місця,   та дуже добре помітні, саме це і привертає увагу покупців.

Стрип – стрічка, зазвичай, це довга пластикова смужка, вертикальна або горизонтальна, на якій просічено гачки для навішування товару або прикріплено кишені для його викладки.

Для виготовлення стрип – стрічок, як правило, використовують поліпропілен (найбільш екологічно чистий з пластиків), а також полістирол або ПВХ. Діапазон товщини пластиків для виготовлення стрип-стрічок, зазвичай, коливається у межах 0,5 – 1,5 мм. Пластик може бути білим, ембосованим, кольоровим, прозорим.

Можливі декілька варіантів виготовлення стрип-стрічок. Як правило, це прямий друк на пластику або брендування стрічок за допомогою наліпок. Друк може бути: офсетним УФ, широкоформатний УФ або екосольвент. Зустрічаються також стрип-стрічки без застосування будь якого друку.

Застосування пластиків для виробництва стрип-стрічок дозволяє зробити їх дуже довговічними у порівнянні зі стрип-стрічками з картону.

Замовивши стрип-стрічки в «Реклама – Прінт» ви гарантовано отримуєте високоякісний продукт, що буде виготовлено в обумовлені терміни та по найдемократичнішій ціні, який без сумніву, допоможе зробити ваш товар помітним.

Call Now Button