Трей пластиковий

Трей (формований дисплей, лоток – трей, торговий дисплей) – POS матеріал, що стрімко набирає популярності. Виготовляється з формованого пластику та призначений для організації демонстрації продукту або групи продуктів у місцях продажу. Пластиковий трей призначений для візуального вирізнення товару серед продуктів у своїх категорії, організації поличного простору у торговій точці та для утримування місця на полиці серед конкурентної продукції. Зайняте брендованим треєм місце не займається навіть за відсутності продукту у треї.

Пластикові формовані лоткитреї – дуже дієвий маркетинговий матеріал для викладки товару. Торговий дисплей може бути будь яких розмирів та витримувати велику вагу. Для виробництва дисплеїв для викладки продукції використовують пластики та технологію вакуумної формовки.

Саме за допомогою формування пластику ( див. розділ Технології Формовка) досягається об’єм та рельєф трею.
Фактично подібні треї об’єднують у собі функції як шелфтокерів так і малогабаритного торгового обладнання.
Після процесу формування трей може бути брендовано за допомогою нанесення наліпок на його площини.
Замовивши пластиковий формований дисплей у нас, Ви у стислі терміни отримаєте продукт високої якості за самою демократичної ціною на ринку.

Треї виготовляються на замовлення. Мінімальна партія 100 штук.Широкий вибір кольорових пластиків.

Трей (торгові дисплеї, формовані треї, лоток – трей, формований дисплей) – практично незамінне обладнання для місць продажу. Професійно виготовлений оригінальний торговий трей зробить помітним саме Ваш продукт серед різноманіття товарів конкурентів, збільшить присутність бренду у місці продажу та кількість зайнятих полиць. Торговий дисплей робить товар більш помітним та привабливим для покупця, а також дозволяє збільшити товарний запас у торговій залі. Як результат – треї стимулюють збут продукту та підвищують продажі бренду, що рекламується.

Не зважаючи на всю різноманітність демонстраційного обладнання для проведення рекламних акцій, торгові дисплеї є одними з найбільш практичних та недорогих, та в той же час дієвих елементів прямої реклами. Так як треї – лотки виготовляються на замовлення, то розміри та конфігурації цього POS матеріалу залежать від побажань замовника та максимально адаптовані для конкретного продукту що рекламується. Варто, також, відзначити, що пластикові формовані торгові дисплеї вигідно вирізняються своєю довговічністю та якістю від своїх більш дешевих картонних аналогів. Тож вибір за Вами.

ЗАМОВТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ І НАШ МЕНЕДЖЕР ЗВ'ЯЖЕТЬСЯ З ВАМИ НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ

Заказать звонок