Офсетний УФ друк

Найбільш швидкий та якісний вид друку. Зазвичай  застосовується для виробництва середніх та великих накладів. Для офсетного друку ми використовуємо ультрафіолетові  та фолієві фарби. За бажанням замовника ми застосовуємо фарби, що стійкі до вигорання. Це найбільш актуально коли продукція експлуатується на зовні.

Наша виробнича база дозволяє друкувати офсетом на всіх листових матеріалах , які перераховано у розділі Матеріали. Максимальна товщина пластиків або картону не більше  0,8 мм .Для пластиків має бути активована поверхня. До речі, ми знаємо про офсетний друк на пластиках майже все.

Однією зі спеціалізацій «Реклама – Прінт» є офсетний друк на пластиках та інших матеріалах, які мають поверхню що не вбирають фарбу. Зазвичай ми використовуємо офсетний UV друк, тобто друк фарбами UV закріплення, а також офсетний друк фолієвими фарбами.

Для офсетного друку на пластиках ми також використовуємо спеціальні серії UV-фарб що стійкі до вигорання. Цедозволяє збільшити життєвий цикл POS матеріалу, який експлуатується у вуличних умовах. Зазвичай ми використовуємо офсетний UV друк. І на це є причини.

Перші фарби для друку, що полімеризуються під впливом УФ випромінювання, з’явились ще у 70-х роках минулого століття і ця технологія продовжує розвиватися та завойовує нові сегменти ринку. Переваги офсетного УФ друку зумовлено багатьма об’єктивними причинами. Це дуже швидке закріплення фарби та відповідно можливість оперативної післядрукарської обробки. Але найголовніша перевага, яка використовується нашої друкарнею, це можливість друку на різних матеріалах на яких «звичайні» офсетні фарби не закріплюються. Це різноманітні пластики, плівки, металізовані матеріали та синтетичні папери. До переваг офсетного UV друку можна також віднести зберігання усіх загальних переваг офсетного друку (висока швидкість друку та найбільш реалістична та якісна кольорова гама серед усіх видів друку) та відсутність потреби використання графопилу.

Завдячуючи цим факторам офсетний УФ друк стає все більш популярним. На щастя вартість UV фарб стає дедалі більш демократичною, тому виконання робіт у такий спосіб можна вважати бюджетним. Багато хто також відзначає, що офсетний друк УФ фарбами дає більш насичені та яскраві кольори у порівнянні зі «звичайними» фарбами.

Ми маємо друкарську офсетну машину високої якості та спеціалізуємося на друку на матеріалах що не вбирають фарбу та зазвичай використовуємо саме УФ технологію друку. Тому наші співробітники досконало знають усі тонкощі процесу офсетного УФ друку. Вони знають усі особливості поведінки УФ фарб, як при офсетному друці, так і при післядрукарських процесах, коли ми виготовляємо POS матеріали, або іншу продукцію. Також нам знайомі нюанси готовності матеріалу для друку на ньому УФ фарбами.

Матеріал повинен бути заздалегідь підготовлено шляхом обробки його поверхні коронним розрядом (коронація) для покращення адгезії, завдячуючи чому закріплення УФ фарб при офсетному друці значно покращується, тому фарби не здираються з матеріалу. Без сумніву офсетний УФ друк це достатньо складний процес, що потребує значних знань та досвіду, але широкі можливості використання таких матеріалів як пластики, дозволяє нашій друкарні виготовляти різноманітні POS матеріали, продукцію для HoReCa, упаковку та успішно друкувати усім відомі пластикові картки. Саме величезний практичний досвід використання технології офсетного УФ друку вигідно вирізняє «Рекламу – Прінт» на тлі більшості друкарень.

На сьогоднішній день офсетний друк на пластиках є послугою яка користується достатньо великим попитом. Рекомендуємо звертатися за цією послугою саме до перевірених фахівців – таких як ми.

ЗАМОВТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ І НАШ МЕНЕДЖЕР ЗВ'ЯЖЕТЬСЯ З ВАМИ НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ

Заказать звонок