Стопери

Якщо планується зовнішнє використання стоперів, то ми рекомендуємо виготовляти їх з пластику. Пластикові стопери стійкі до механічних впливів та вологи. До опцій, що допоможуть вирізнити саме Ваш стопер серед багатьох інших можемо віднести: надання стоперу об’єму за допомогою вакуумформовки, різні варіанти підсвічування, підвісні рухомі елементи.

Використання спеціальних офсетних фарб стійких до вигорання або широкоформатного друку дозволить стоперу довгий час не втрачати кольорової гамми.

Для використання в середині приміщень можемо запропонувати економічні варіанти стоперів з картону.

За бажанням замовника комплектуємо стопери різноманітними  кріпленнями (струбцини, тримачі).

Стопери (топери, шелфстопери, ай-стопери) це ще один класичний POS матеріал, який давно та успішно виготовляє «Реклама – Прінт». Враховуючи можливість виготовлення стоперів як офсетним способом друку, так і широкоформатним друком, наші замовники не обмежені ні накладом (малі наклади надрукуємо широкоформатним UV друком, а великі офсетним друком), ні вибором матеріалу (на матеріалах товще 0,8 мм надрукуємо широкоформатним друком, тонше 0,8 мм офсетом).

Стопери – один з головних та найбільш поширених видів POS матеріалів. Основне завдання стоперу – зупинити потенційного покупця та прикувати його увагу до товару, що рекламується. Адже, зазвичай, дуже важко знайти саме Ваш товар у великих магазинах. І тут до роботи стають POS матеріали.З самої назви стопера зрозуміло, що він просто змушує зупинитись та роздивитись товар, або вивчити пропозицію. Хороший рекламний стопер повинен миттєво привернути до себе увагу.

Саме пластикові стопери зазвичай можна побачити у місцях продажу. І це не випадково, адже саме пластикові стопери найбільш практичні з точки зору тривалості експлуатації, не бояться вологи та достатньо стійкі до механічних пошкоджень. Деякі джерела стверджують, що до 80% стоперів виготовляється з пластиків. Це, зазвичай, ПВХ (литий або спінений) та полістирол. Виготовляють також і картонні стопери, але їх низька вартість значно нівелюється дуже коротким терміном експлуатації, особливо в умовах вулиці.

Використовуючи «прямий» широкоформатний УФ друк, або офсетний УФ друк, при виробництві пластикових стоперів ми уникаємо процесу «прикатки» самоклеючої плівки або паперу, що, без сумніву підвищує якість стоперів, зменшує час виробництва та покращує якість післядрукарської обробки.

Різноманітні варіанти післядрукарської обробки (висікання, фрезерування) стоперів дозволить надати будь які конфігурації вашим POS матеріалам, а додавання об’єму за допомогу вакуум формовки, зробить ваш стопер особливо помітним. Також можемо запропонувати варіанти виготовлення стоперів з підсвічуванням. Якісний стопер – це помітний, оригінальний та довговічний стопер.

Ми займаємось виготовленням стоперів на замовлення вже понад 13 років. Маючи величезний практичний досвід ми знаємо які матеріали як себе поводять при різних видах друку та різних видах обробки. Знаємо які матеріали застосовувати для виготовлення стоперів в залежності від умов їх експлуатації. Тому завжди можемо запропонувати найбільш оптимальний варіант рішення для того чи іншого стоперу, в залежності від бюджету та побажань замовника. Зробив запит на виготовлення стоперів у спеціалізованій друкарні «Реклама – прінт», Ви гарантовано отримуєте: професійну консультацію нашого менеджера, який запропонує найбільш прийнятний варіант матеріалу, післядрукарської обробки та технологію друку для Вашого стоперу, та зробить розрахунок вартості виробництва.

Демократична ціна виготовлення пластикового стоперу Вас приємно здивує. А виготовлений у стислий термін наклад високоякісних стоперів, задовольнить вимогу найвибагливіших клієнтів. Вибір за Вами.

ЗАМОВТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ І НАШ МЕНЕДЖЕР ЗВ'ЯЖЕТЬСЯ З ВАМИ НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ

Заказать звонок