Ложементи пластикові

Малий та середній бізнес час від часу стикається з тим, що не можливо виготовити невеликі партії ложементів для своєї продукції.

Виробники блістерної упаковки, коррексів та одноразового посуду зазвичай не готові виготовляти партії 500 або 1000 штук. А ціна такої партії за умов виробництва на їх високопродуктивному обладнанні дуже висока.

Наша технічна база та багатий досвід виробництва подібних невеликих партій пластикових виробів дозволяє виготовляти ложементи маленькими накладами (від 500 штук) за розумними цінами та у мінімальні терміни.

Ми виготовляємо пластикові ложементи на замовлення. При цьому максимально враховуються конфігурація продукту та його глибина. Товар виглядає більш презентабельно та максимально захищено від пошкоджень під час транспортування.

Наші спеціалісти зроблять електронну 3D візуалізацію ложементу, після її затвердження замовником ми виготовляємо прототип ложементу з пористого пінопласту. Замовник тестує та затверджує його. Потім ми починаємо виготовлення форми та тестового зразка з матеріалу який буде використано для виробництва усієї партії. Після затвердження сигнального зразка ми починаємо виробництво.

Базові кольори пластику – білий, чорний, прозорий. При накладі 1000+ можливий вибір кольору пластику. Матеріали – полістирол або ПЕТ. Товщина від 0,4 – 0,6 мм.

Наші пластикові ложементи підходять для будь яких видів продукції, у тому числі і продуктів харчування.

Пропонуємо спеціальні ціни для друкарень, що виробляють упаковку.

Call Now Button