Поліграфічна продукція

Ось вже п’ятнадцять років як «Реклама – Прінт» допомагає своїм клієнтам робити їх товар більш помітним, виробляючи для реклами товарів різноманітні високоякісні POS матеріали та іншу поліграфічну продукцію. Ми постійно вдосконалюємо друкарські та післядрукарські технології та освоюємо виробництво нових видів продукції. Використовуємо різноманітні технології друку, а ми маємо у своєму розпорядженні УФ офсет, широкоформатний УФ та екосольвент. А також такі післядрукарські процеси як вакууформування, фрезерування,висічка, ламінування, лакування, плотерна порізка та інші. На сьогодні пропонуємо декілька груп друкованих матеріалів та послуг.

POS матеріали

Оригінальні пластикові POS матеріали, які ми виготовляємо під замовлення, прослужать дуже довго, тому що не бояться вологи та стійкі до механічних впливів. Серед найбільш популярної рекламної продукції можемо відзначити стріп – стрічки (бренд – стрічки, стрічки паразити, страйп – стрічки), що призначені для розміщення різноманітної легкої та негабаритної продукції у прикасових зонах або торгівельних залах. Ці пластикові POS матеріали є одними з найбільш ефективних та функціональних. А невелика вартість робить їх справжнім хітом. Стріп-стрічки зазвичай виготовляють з поліпропілену або з інших видів пластику.

Не менш функціональні та довговічні пластикові треї (торгові дисплеї, треї-лотки). Ці POS матеріали незамінні для експлуатації в умовах підвищеної вологості та найчастіше використовуються у холодильниках. Виготовляються з полістиролу або інших пластиків за допомогою вакуум формування або фрезерування та згинання.

З переліку поліграфічною продукції для місць продажу ми також виготовляємо пластикові стопери, шелфтокери, цінники та підцінники, муляжі упаковок, об’ємні плакати, різноманітні види наліпок та багато інших рекламних матеріалів.

Промоматеріали та продукти для HoReCa

Крім POS матеріалів ми виготовляємо окремі види промоматеріалів таких як пластикові обичайки та продукцію для HoReCa. Це пластикові сети (підставки під посуд) та костери (підставки під чашки та бокали) з півного картону або коркового листа. Для виробництва такої продукції використовуємо технологію офсетного УФ друку та широкоформатного УФ друку.

Офсетний УФ друк заготівок пластикових карток

Окремим напрямком нашої діяльності є офсетний УФ друк заготівок пластикових карток. Враховуючи низьку собівартість та високу швидкість друку середніх та великих накладів, а також краще ніж у інших видів друку відтворення кольорів, ця послуга користується значним попитом у великих виробників пластикових карток.

Замовте консультацію і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом