Вакуумна формовка

Технологія, яка дозволяє надати певний об’єм зображенню, що надруковано на пластику.Завдячуючи унікальним знанням наших спеціалістів, та техніці, що не має аналогів в Україні, а також демократичним цінам, нам першими вдалося зробити продукцію з використанням вакуумформовки доступною для широкого загалу замовників.

Ми здійснюємо повний цикл виробництва – від електронного 3-D макету до готової продукції.Реалістичні та оригінальні POS – матеріали, що виготовлено за допомогою вакуумформовки, поза сумнівом, зроблять Ваш товар дійсно помітним. Максимальний формат виробу А2.

Вакуумформування пластику – це процес серійного виробництва деталей з пластиків під дією високої температури та низького тиску. Це достатньо складна технологія, яка передбачає наявність спеціального обладнання та персоналу певного рівня підготовки.

Формовка пластику підходить для робіт з різними термопластичними матеріалами, кожен з яких має свої особливості. Ми, наприклад, зазвичай використовуємо полістирол.

Вакуумформовка знайшла своє застосування у рекламній поліграфії, та на сьогодні широко застосовується при виготовленні POS матеріалів та інших виробів з пластиків. Хоча ще з десяток років тому формовка застосовувалась практично виключно для виготовлення зовнішньої реклами та упаковки.

Слід зауважити, що формовка пластику виконується за індивідуальним замовленням з урахуванням усіх побажань клієнта та наших технічних можливостей.

Процес вакуум формування розподіляється на кілька етапів: виготовлення електронного 3D макету, виготовлення матриці, офсетний або широкоформатний УФ друк(якщо виріб передбачає зображення), та ламінацією плівкою, а потім безпосередньо формовку та інші післядрукарські процеси(висічка, згинання пластику, поклейка скотчу та т.і.). Виготовлення накладу починається тільки після затвердження клієнтом зразків на усіх етапах виробництва, якому передує багато тестів. Матеріал матриці для вакуум формування виготовляється як з полімерних, так і з металічних матеріалів, або МДФ. Все залежить від необхідної кількості виробів та якості деталізації. Чим вищі вимоги до якості деталізації та більше наклад, тим вище вартість матриці. Матрицю для формування пластику, зазвичай, можна використовувати повторно. Розрахунок вартості виготовлення продукції з використанням формовки пластику відбувається тільки індивідуально та враховує багато факторів.

Вакуумформовку не можна віднести до новітніх технологій, але завдяки зусиллям наших технічних спеціалістів формування пластику отримало друге дихання та зайняло гідне місце серед технологій які активно використовуються при виготовлені POS матеріалів.

На сьогоднішній день ми використовуємо формування пластику для виробництва наступних рекламних матеріалів: шелфтокерів, стоперів, об’ємних плакатів ( у тому числі і анатомічних!), об’ємних муляжів упаковок, монет ниць, воблерів та інших видів POS матеріалів.

Завдячуючи добрій деталізації об’ємних виробів, якої досягнуто за допомогою вакуумформовки пластику, POS матеріали які виготовлено «Реклама – Прінт», вирізняються реалістичністю та оригінальністю, приваблюючи покупця. Відкинувши зайву скромність треба зазначити, що на сьогоднішній день якість рекламних матеріалів, що виготовляє «Реклама – Прінт» за допомогою технології вакуум формовки та офсетного УФ друку є найкращою в Україні. Але ми не стоїмо на місці та впроваджуємо нові продукти, що виготовлено за допомогою формовки пластику та продовжуємо розвивати цей напрямок. Замовив у нас продукцію, що виготовлено за допомогою вакуум формовки, Ви отримаєте продукт найвищої якості за самою демократичною ціною у країні. Це досягається величезним практичним досвідом наших спеціалістів та замкнутим повним циклом власного виробництва.

ЗАМОВТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ І НАШ МЕНЕДЖЕР ЗВ'ЯЖЕТЬСЯ З ВАМИ НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ