Дисплеї рекламні пластикові

Дисплеї рекламні (дисплеї підвісні, дисплеї настільні, дисплеї настінні, дисплеї на полицю, дисплеї прикасові, дисплеї на підлогу, диспенсери,  гравітаційні дисплеї, міні-вітрини) – один з різновидів POS матеріалів, що призначено для розміщення, накопичування та відокремлення від загальної маси певного товару або групи товарів. Схожі функції виконують такі POS матеріали як треї та стріп-стрічки.

Широко використовується для просування продукції у магазинах, аптеках та інших точках продажу.

Ми виготовляємо будь які різновиди рекламних дисплеїв із різних видів пластику. Зазвичай це полістирол, ПВХ, ПЕТ, акрил.

Використовується як прямий УФ друк так і брендування за допомогою наліпок. Для фінішної обробки використовується фрезерування, вакуум формовка, згинання, склейка та інші автоматизовані та ручні процеси.

Розробимо дисплей для вашої продукції з нуля. Врахуємо усі побажання та технічні деталі. Підберемо оптимальний варіант співвідношення ціна-функціональність. Перед виготовленням пілотного зразку запропонуємо замовнику 3D візуалізацію.

Замовивши пластиковий рекламний дисплей в «Реклама – Прінт» ви гарантовано отримаєте продукцію високої якості за оптимальною ціною.

Call Now Button