Об’ємні плакати

Найбільш оригінальні з усіх плакатів. Своєю реалістичністю, без сумніву, приверне увагу покупця.

Об’ємні плакати виготовляються з пластику за допомогою вакуум формовки.

Збільшення об’єму продажу та заздрість конкурентів гарантовано.

Виготовляти продукцію у преміальному сегменті об’ємних POS матеріалів «Реклама – Прінт» почала ще у середині 2000 років. Став фактично першим вітчизняним виробником, який вивів ці продукти на ринок України. Через декілька років рекламна продукція, що виготовлена за допомогою офсетного друку та вакуум формовки пластику, завоювала серця клієнтів та до сьогодні є популярною та продовжує приваблювати покупців.

Одним з таких рекламних продуктів є об’ємні плакати. Найбільш оригінальні та презентабельні з усіх можливих на сьогодні варіантів плакатів.

Виробництво об’ємних плакатів здійснюється за допомогою офсетного УФ друку та вакуум формовки. Процес виробництва об’ємних плакатів починається з виготовлення електронного 3D макету, де можна побачити як буде виглядати майбутній продукт в об’ємі та внести необхідні коректування з мінімальними витратами. Після затвердження замовником електронної версії об’ємного плакату ми починаємо виготовлення форми для вакуум формовки. Потім робимо тестовий друк на пластику, та перевіряємо як форма накладається на зображення при формуванні та робимо остаточні коректування, за звичай не значні.Тільки після цього ми друкуємо наклад плакатів, робимо ламінацію (як правило) та здійснюємо вакуум формовку та інші після друкарські процеси. Такі як висічка, приклеювання скотчу, встановлювання люверсів та інше.

Ще донедавна на нашому ринку пропонувались лише імпортні анатомічні об’ємні плакати. Анатомічні плакати користуються стійким попитом у фармацевтичних компаній та є дуже складним у виробництві продуктом. Складність до друкарської підготовки, у тому числі виготовлення електронної 3D моделі та анатомічно точних зображень, а також складність відтворення за допомогою вакуум формовки анатомічних рельєфів, довго не дозволяло вітчизняним виробникам гідно відповісти на успіхи закордонних колег. Враховуючи навіть наш багаторічний досвід виробництва формованих POS матеріалів, ми досягали рівня, що дозволяє усвідомлено виробляти об’ємні анатомічні плакати, досить довго.

На сьогодні у нас вже достатньо практичного досвіду, щоб стверджувати, що виробництво цього виду надскладної продукції ми поставили на потік.

Одним з показників професійного рівня нашого виробництва є саме виготовлення анатомічних об’ємних плакатів, де рівень деталізації об’ємних елементів найбільш критичний, та не терпить інтерпретацій.

Замовив об’ємні POS матеріали, що виготовлено за допомогою вакуум формовки пластику та офсетного УФ друку у такого визнаного спеціаліста у даній галузі як «реклама – Прінт», Ви гарантовано отримуєте продукцію найвищої якості за самою демократичною ціною виробника.

ЗАМОВТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ І НАШ МЕНЕДЖЕР ЗВ'ЯЖЕТЬСЯ З ВАМИ НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ

Заказать звонок