Обираємо матеріал для пластикових стоперів

Стопери – один з найбільш розповсюджених POS матеріалів, що поряд з шелфтокерами завжди привертав увагу покупців, та був базовою основою наповнення місць продажу рекламними матеріалами.
Існує достатньо велика кількість різновидів стоперів. Пропонуємо розглянути матеріали для найбільш розповсюджених типів. Треба відзначити, що класифікація стоперів доволі умовна.

Стопери для зовнішнього використання (ларьки, ринки, вуличні холодильники).

Обираємо матеріал для пластикових стоперів

Основні вимоги до такого типу стоперу(незалежно від інформаційного наповнення) це стійкість до трьох факторів: вода, механічні впливи, сонячне УФ опромінення. Найчастіше вибір матеріалу припадає на таки пластики: ПВХ літий, полістирол, рідше поліпропилени та спінений ПВХ. Якщо мова про значну кількість стоперів та про незначний термін експлуатації в умовах сонячного УФ випромінювання (декілька місяців), то найбільш раціональним буде офсетний УФ друк на тонких литих пластиках. Таких, як ПВХ, полістирол, поліпропилен. Найбільш оптимальним матеріалом для таких завдань на нашу думку є саме литий ПВХ товщиною 0,3 – 0,5 мм.
Якщо мова йде про тривале використання під інтенсивним сонячним світлом (більш ніж півроку), то скоріше підійде широкоформатний УФ друк на тих самих видах пластику.

Габаритні стопери для супермаркетів.

Обираємо матеріал для пластикових стоперів

До ще одного різновиду належать габаритні стопери для супермаркетів. За- звичай це вертикальні стопери розміром не менше ніж 200 х 600/800 мм , що закріплюються за допомогою спеціальних механічних або магнітних кріплень(струбцин). Тут дуже важлива стійкість матеріалу до механічних впливів та збереженню своєї геометрії (целюлозні материали та полімери низької якості мають схильність деформуватися).
Тут найчастіше використовують спінений ПВХ, полістирол від 0,5 мм, ПЕТ, акрил та їх комбінації у вигляді елементів, що компонуються. Зустрічаються варіанти з металізованих картонів. Зазвичай такі стопери друкуються широкоформатним УФ друком.

Негабаритні стопери (супермаркети, крамниці, інші місця продажу).

Обираємо матеріал для пластикових стоперів

Найчастіше використовуються на обмеженій площі, стикаються з вологою або/та механічним впливом. Окрім своєї помітності для покупця вони повинні бути невеликі, прожити довго та не бути дорогими. Найбільш затребуваний тут литий ПВХ невеликих товщин (зазвичай 0,3-0,5 мм) тому що має безперечні переваги для подібних умов експлуатації. Такі стопери можуть бути надруковані як офсетним УФ друком, так і широкоформатним УФ друком. Усе залежить від кількості.

Заказать звонок